SYGNALIZATOR KORDA STOW INDICATOR SYSTEM - kolor czerwony

  • KORDA
  • Kod produktu:
  • KEB02
  • szt.
  • 81,00 zł 106,20 zł

Korda Sygnalizator Stow Indicator System

Sygnalizatory Stow wykazują się równie wielką czułością przy stosowaniu ich zarówno na luźnej, jak i napiętej żyłce. Korda nabyła prawa do konstrukcji stworzonej przez Carla Pashley’a, twórcy Elstow bobbins, ponieważ uważamy, iż ta koncepcja to prawdziwy krok naprzód w dziedzinie designu nowoczesnych wskaźników brań. Dzięki swojemu specjalnemu systemowi mocowania żyłki niezwykle dokładnie przekazuje informacje o tym, co dzieje się na końcu zestawu, równie skutecznie sygnalizując brania podnoszone.

Wskaźniki dostępne są jako gotowe systemy wskaźnikowe lub jako pojedyncze wymienne komponenty. Dzięki temu mamy możliwość zakupu kompletnego sygnalizatora lub skomponowania go sobie zgodnie z własnymi potrzebami. Systemy stow stosować można z wieloma typami i rozmiarami sygnalizatorów elektronicznych. Dwa rodzaje łańcuszków dostępne w komplecie z sygnalizatorem lub osobno, w wersji srebrnej i czarnej.

Sygnalizatory stow są bardzo uniwersalne między innymi ze względu na swoją niewielką masę, która w razie potrzeby może zostać zwiększona do 12g. Dla optymalnej ochrony i komfortu przechowywania skonstruowaliśmy specjalne twarde pudełka z magnetycznym zamknięciem.

Poza niedoścignioną czułością sygnalizacji i wszechstronnością, kolejną istotną zaletą sygnalizatorów stow jest ich nietuzinkowa prezencja. Trudno wyobrazić sobie lepiej wyglądający wskaźnik brań! 

Kompletny sygnalizator - funkcjonalny wskaźnik sprawdzający się świetnie na dużych i małych odległościach

  

SYMBOL KATALOGOWY - KEB02
KOLOR - czerwony
ILOŚĆ
- 1 sztuka

Od 2005 rokuwspieramy wędkarzy

Zapewniamykompleksowe doradztwo

Gwarantujemybezpieczną przesyłkę

Wysyłamyza darmo od 300 zł