MORETHAN BRANZINO AGS 902MH-AD SHADSHAKER II 2,70/60

  • DAIWA
  • Kod produktu:
  • 11105-271
  • szt.
  • 5 975,00 zł
Wraz z wędkami BRANZINO AGS DAIWA prezentuje kolejny kamień milowy w dziedzinie konstrukcji wędzisk. Połączenie kompozytu węglowego SUPER SVFCOMPILE-X z ultra lekkimi przelotkami AGS z włókna węglowego pozwoliło skonstruować ekstremalnie szybkie i wytrzymałe wędki, które natychmiast po wyrzucie wracają do pozycji wyjściowej, bez niepotrzebnych wahań. Umożliwia to osiąganie wyjątkowo dużych odległości wyrzutu. Nowe BRANZINO AGS oferują zależnie od modelu odpowiednie parametry zarówno do połowu pstrągów, jak i lekkiego spinningowego łowienia gumowymi wabikami sandaczy, boleni oraz szczupaków.

PARAMETRY

- Super Multi Taper – zależnie od obciążenia blank amortyzuje zrywy i ucieczki całą swoją długością od szczytówki po rękojeść
- Włókno węglowe SUPER SVF-COMPILE-X – maksymalna koncentracja włókien węglowych zapewnia szybką akcję i niewielką wagę wędki
- Połączenie czopowe V-Joint – absolutnie równomierna krzywa ugięcia, akcja jak w wędkach jednoczęściowych
- Micro-Pitch Taping – ekstremalnie gęsto nawijane maty włókna węglowego zapewniają maksymalną wytrzymałość nieszlifowanego blanku.
- Przelotki z włókna węglowego AGS – super lekkie i wytrzymałe
- Podwójna omotka dla maksymalnej żywotności
- Gryf z japońskiego materiału Hard-EVA


902MH-AD SHADSHAKER II - wychodząc naprzeciwlicznym zapytaniom o wersję MORETHAN BRANZINO AGS o wyższym ciężarze wyrzutu opracowaliśmy wraz z naszymi japońskimi inżynierami z Tokio specjalny model do połowu szczupaków i sandaczy przynętami z miękkiego plastiku. Wykorzystanie kompozytu węglowego SVF COMPILE-X w połączeniu z ekskluzywnymi węglowymi przelotkami DAIWA AGS umożliwiło stworzenie niewiarygodnie lekkich i szybkich wędzisk o niespotykanej jakości. Wyjątkowy "feeling" w parze z najlepszymi komponentami marki DAIWA!

Wędka produkowana w 100% w Japonii.

SYMBOL KATALOGOWY - 11105-271
DŁUGOŚĆ - 2,70m
CIĘŻAR WYRZUTU - 20-60g
DŁUGOŚĆ TRANSPORTOWA - 143cm
ILOŚĆ ELEMENTÓW - 2
WAGA - 140g
ILOŚĆ PRZELOTEK - 8

Od 2005 rokuwspieramy wędkarzy

Zapewniamykompleksowe doradztwo

Gwarantujemybezpieczną przesyłkę

Wysyłamyza darmo od 300 zł