BANDIT PRO - 6cm / CARROT / CHARTREUSE black silver glitter / black silver glitter 1szt

  • DRAGON
  • Kod produktu:
  • BA25D-60-699
  • szt.
  • 1,40 zł 2,20 zł

Rok 2011 był w naszej firmie okresem wyjątkowo intensywnej pracy nad dalszym rozwojem oferty przynęt miękkich. Przez cały sezon wspólnie z wieloma zawodnikami startującymi w cyklu Spinningowego Grand Prix Polski i członkami naszego Teamu, intensywnie testowaliśmy nowe rodzaje tworzyw używanych do produkcji ripperów i twisterów. Ostatecznie nasz wybór padł na jeden z kompozytów żelowo–silikonowych, charakteryzujący się bardzo dużą elastycznością i pamięcią kształtu, a także wysoką przeźroczystością.

Ta cecha pozwala na precyzyjne barwienie przynęt metalicznymi materiałami brokatowymi. Jednoczesne użycie brokatu i całkowicie przeźroczystej żywicy silikonowej daje fantastyczny efekt zmiennej barwy, zależnej od kąta padania światła. Wykonane z niej gumy wyglądają jak żywe i podobnie jak żywe rybki, w wodzie mienią się całą feerią barw. Zastosowanie nowego tworzywa i właściwie dobranych plastyfikatorów pozwala jednocześnie na pełną kontrolę stopnia twardości przynęty, często decydującego o jej trwałości i końcowym charakterze pracy. Podobnie jak dotychczas, w naszej ofercie znaleźć będzie można gumy o kilku różnych stopniach twardości. W zależności od pożądanego efektu końcowego, dzięki zastosowaniu nowego materiału, kontrola nad procesem wytwarzania, a co za tym idzie powtarzalność ich pracy, będzie zdecydowanie lepsza. Nowy materiał znalazł zastosowanie przy produkcji całej gamy przynęt V-Lures PRO. W jej skład wchodzą Viper PRO, Reno Killer PRO, Bandit PRO i Fatty PRO. Wszystkie wykonane są w technologii barwienia cząstkami metalicznymi, charakteryzują się poza tym absolutnie doskonałą pracą i nieprawdopodobną wręcz skutecznością. Podczas testów wędkarze łowiący w analogicznych do kolegów używających ripperów wykonanych z klasycznych materiałów warunkach, mieli od 25 do 40% więcej brań. Gumy pięknie pracują zarówno podczas agresywnego podrywania i opadu, jak i przy wolnym prowadzeniu nad dnem lub w toni a do tego charakteryzują się bardzo dużą trwałością i świetnym trzymaniem na główce.
Kolejną zmianą w ofercie na 2012 rok jest wprowadzenie drugiej generacji gum z serii Mutant i Mamba, znacznie poprawionych i ulepszonych w stosunku do swych pierwowzorów, dodanie do serii przynęt Phantom nowych kolorów powstałych w wyniku zadrukowywania powierzchni (tzw. Print) oraz sukcesywne wprowadzanie do obrotu nowych, sztywnych opakowań chroniących nasze przynęty przed trwałą deformacją.


BANDIT PRO

BANDIT i Bandit PRO to przynęty o potężnym korpusie, emitujące wyjątkowo silne impulsy swoją ciężką, szeroko odchylającą się płetwą ogonową, a ich pracę prędzej można porównać z pracą woblera niż jakiejkolwiek innej przynęty gumowej.

Testy, które przeprowadziliśmy przed wprowadzeniem nowej przynęty na rynek, od początku wskazywały na jej nieprawdopodobną skuteczność i dużą uniwersalność. Mniejsze modele; 2,5” i 3” zostały zaprojektowany do łowienia sandaczy w rzekach, przy użyciu średnich i ciężkich główek. Szybko jednak okazało się, że także na typowo okoniowych łowiskach, na szkierach i głębokich  jeziorach, agresywnie prowadzony Bandit bił na głowę wszystkie inne gumy. Okonie zajadały się nim, jakby wcześniej nie widziały żadnej sztucznej przynęty! Dwa największe rippery, 4” i 5”, wykonane zostały z twardszego tworzywa, co oprócz bardzo intensywnej pracy ogona dało efekt silnego bicia na boki i tzw. lusterkowania. Pięcio-calowy Bandit na dziesięciogramowej główce okazał się szczupakowym killerem. Nawet prowadzony wolno, z lekkimi zmianami tempa lub podbijany i opuszczany w krótkim opadzie, charakteryzuje się wyjątkowo agresywną akcją, powodując silne drgania szczytówki naszego wędziska. Ten typ pracy powoduje, że wędkarz łowiący na Bandita ma przez cały czas znakomity kontakt z przynętą i może natychmiast reagować nawet na niewielkie zmiany w jej pracy. Dodając do serii Bandit grupę przynęt z pod znaku PRO stworzyliśmy unikalną kolekcję gum o fantastycznych barwach i wspaniałym zachowaniu w każdych warunkach; po prostu serię gum na każdą okazję. Gumy z serii Bandit i Bandit PRO można szczególnie polecić tym wszystkim, którzy dopiero zaczynają swą wędkarską przygodę z przynętami wykonanymi z miękkich tworzyw silikonowych, ponieważ ich praca wybacza wiele błędów w trakcie prowadzenia przynęty, nie powodując jednocześnie obniżenia ich skuteczności.


Zalecana wielkość haka główki jigowej

        6cm - 1/0 lub 2/0 
     7,5cm - 2/0 lub 3/0
     8,5cm - 3/0 lub 4/0
      10cm - 4/0 lub 6/0
   12,5cm - 6/0 lub 8/0


SYMBOL KATALOGOWY - BA25D-60-699
DŁUGOŚĆ - 6cm
ILOŚĆ - 1szt

Od 2005 rokuwspieramy wędkarzy

Zapewniamykompleksowe doradztwo

Gwarantujemybezpieczną przesyłkę

Wysyłamyza darmo od 300 zł